Haber

Al Sancak ekibinin gücüne güç katacak transfer! Bakın F-16 savaş pilotu kim olacak

Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerin merakını ve heyecanını üst seviyede tutan Al Sancak dizisi sürpriz gelişmeleriyle de gündemden düşmüyor. Ekrana eşsiz bir dizi izleme deneyimi yaşatan, aksiyonun eksik olmadığı sahnelerle seyircinin heyecanını ikiye katlayan Al Sancak’a bir isim daha geliyor.

Sadece konusuyla değil, oyuncu kadrosuyla da ilgi odağı olmayı başaran Al Sancak’a Gizem Güneş dahil oldu ve sosyal medya platformu üzerinden kullanıcılardan olumlu geri dönüşler aldı.Oyunculuk yeteneğini çok küçük yaşlardan itibaren çeşitli projelerde sergileme fırsatı bulan ve profesyonel kariyerine Binbir Gece ile ilk adımını atan Gizem Güneş, Al Sancak’ın yeni yüzü oldu.

İlk çıkışını Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ile yapan ve popülaritesini giderek artıran Gizem Güneş, Al Sancak yapımındaki F-16 savaş pilotu rolüyle seyirciyi etkilemeye hazırlanıyor.

Son olarak Aşkın Adı projesinde çıkış yapan Gizem Güneş, Hava Kuvvetleri Komutanlığında görev yapan ‘Yüzbaşı Eylül Çelik’ karakteri ile Al Sancak’a ayrı bir renk katacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu