Teknoloji

Steam’de Haftanın En Çok Satan Oyunları: Türkiye Trendlerinden Oldukça Farklı

Steam’de hareketli bir hafta geride kalırken, dünya çapındaki oyuncuların tercihleri ​​de ufukta. İşte 18-25 Nisan tarihleri ​​arasında Steam’de dünya çapında en çok satan oyunlar.

1. CS:GO’suz bir hafta hayal etmek mümkün mü?

Zaman zaman Steam Deck ile sıralarını değiştirseler de hem global hem de yerel listelerde genellikle birinci olan CS:GO tacını Counter-Strike 2’ye devrettiğinde neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

2. Hazır Steam Destesinden bahsetmişken…

Valve’ın el bilgisayarı da neredeyse piyasaya çıktığından beri listenin en üst sıralarında yer alıyor. Steam kütüphanesindeki oyunları avucumuzun içine sığdıran Steam Deck satışları Valve’ı oldukça sevindiriyor.

3. Call of Duty rüzgarı durmuyor.

Call of Duty: Contemporary Warfare II, hikaye moduyla özlediğimiz karakterleri karşımıza çıkarırken, çok oyunculu moduyla da büyük başarı elde etti. 41 haftadır listenin başındaki yerini koruyor.

4. PUBG: Battlegrounds listede dördüncü sırada yer alıyor.

PUBG: Battlegrounds, oynaması tamamen ücretsiz olmasına rağmen oyunculardan yoğun ilgi gören battle royale türünün en bilinen yapımlarından biri olmaya devam ediyor.

5. STAR WARS Jedi: Survivor ön satışları yüzleri güldürdü.

Çıkışı günler hatta saatler sayılı diyebileceğimiz STAR WARS Jedi: Survivor, genç jedi şövalyemiz Kal’ın macerasına devam edecek. Bakalım ilk oyunun üzerine pek çok yenilik eklenerek gelen yapım oyuncuları mutlu edecek mi?

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • Apex Efsaneleri

  • Kader 2

  • Kırmızı Ölü Kefaret 2

  • Kayıp Sandık

  • savaş masalları

haberarsin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu