Haber

AK Partili Taşkın, Mersin’de ulaşım altyapısı için 20 yılda 23 milyar lira yatırım yapıldığını söyledi.

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Mersin’in ulaşım ve haberleşme altyapısına son 20 yılda toplam 23 milyar TL yatırım yapıldığını belirtti.

Taşkın, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında Mersin’in her geçen gün geliştiğini ve yeni istihdam olanaklarına ev sahipliği yaptığını söyledi.

Taşkın, Mersin’in Akkuyu Nükleer Santrali, Mersin Ülkeler Arası Limanı, Çukurova Bölge Havalimanı ve Akdeniz Sahil Yolu ile ulaşım, enerji ve ticaret merkezlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini bildirdi. Ortaya çıkan ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak ve şehri geleceğe hazırlamak için gerekli projeleri birer birer hayata geçirdiğini belirtti.

Taşkın, Mersin’in ulaşım ve haberleşme altyapısına son 20 yılda toplam 23 milyar TL yatırım yapıldığını bildirdi.

Mersin Limanı’nın Doğu Akdeniz’in kalbi olduğunu belirten Taşkın, “Ülkemizin her yerinde olduğu gibi tüm ulaşım modları ile birlikte gelişecek olan Mersin’de de tüm ulaşım sektörlerinde önemli projeler hayata geçiriliyor.” dedi.

AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çalışma ve hizmet politikasıyla yurdun her köşesinde vatandaşa hizmet etmeye devam ettiğini kaydeden Taşkın, “Akılcı ve ihtiyaca cevap veren projelerle çalışmaya devam ediyoruz. Mersin’in kalkınması ve büyümesi için.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu