Ekonomi

Keiretsu Forum Türkiye, “Yılın En Aktif Melek Yatırım Ağı” Ödülünü Kazandı

Keiretsu Forum Türkiye, girişimcilik ekosisteminin tüm paydaşlarını bir araya getiren dijital platform StartupCentrum tarafından düzenlenen Girişimcilik Ekosistemi 2022 Ödülleri töreninde ‘Yılın En Aktif Melek Yatırım Ağı’ ödülünün sahibi oldu.

StartupCentrum tarafından düzenlenen Girişimcilik Ekosistemi 2022 Ödülleri kapsamında yılın yıldız işletmeleri ve ekosistem oyuncuları iki farklı başlıkta değerlendirilerek ödülleri sahiplerine verildi. 22 farklı kategoride 185 binden fazla oy kullanılan halk oylaması ödüllerinde Keiretsu Forum Türkiye, ‘Yılın En Aktif Melek Yatırım Ağı’ ödülünün sahibi oldu.

Ödül töreninde Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü & Keiretsu Forum London Yönetim Kurulu Üyesi His Eren, 2023 yılının Türk Girişimcilik Ekosistemi için yapılan önemli altyapı yatırımlarının meyvelerini vereceği bir yıl olacağını belirterek, “Bu ödül bir kez daha göstermiştir. işimizle ne kadar doğru yoldayız.Türkiye Türkiye’de teknoloji girişimcisi olmanın çok avantajlı olduğu bir döneme giriyoruz.Oyun,fintech,siber güvenlik,mobilite,Web 3 en sıcak dikeyler olacak.En iyi zaman Öte yandan, 2023’ün yatırım ivmesi 2022 ile aynı oranda, 2022 ile aynı kalıyor. 2023’ün kaderini işletme ekosisteminin kendi dinamikleri değil, makro ekonomi belirleyecek. ” konuştu

-iDeal Haber Merkezi-

haberdiyadin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu